Ledere og bestyrelsesmedlemmer

Forældrevalgte i bestyrelsen

Martin Everhøj
Martin Everhøj
Bestyrelsesformand
Skovskrænten 8, A, 2620 Albertslund
Tlf.: 61 68 43 08
formand@skovgruppen.dk


nicolai
Nicolai Galamba
Kasserer
kasserer@skovgruppen.dk


Thomas Dreyer Sørensen
Thomas Dreyer Sørensen
Bestyrelsesmedlem og hytte-udlånsansvarlig
thomas@skovgruppen.dk


Ledere i bestyrelsen

Birgit Birkbak
Birgit Birkbak
Leder i bestyrelsen og familiespejdleder
50 55 99 93
Mobile: 22 41 28 61
birgit@skovgruppen.dk


Henning Bang Jensen
Henning Bang Jensen
Leder i bestyrelsen og minileder
Skyttehusene 30, 2620 Albertslund
Tlf.: 51 55 67 05
henning@skovgruppen.dk


Kathrine Kristensen
Kathrine Kristensen
Leder i bestyrelsen og gruppeleder
Skyttehusene 30, 2620 Albertslund
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk


Unge i bestyrelsen

Ea
Ea Kirstine Bloksgaard
Ung i bestyrelsen og klanassistent
ea@skovgruppen.dk


Natasja Rugaard Vistrup
Natasja Rugaard Vistrup
Ung i bestyrelsen og juniorleder
27 20 45 66
Mobile: 28 40 86 11
natasja@skovgruppen.dk


Peter Linneberg Larsen
Peter Linneberg Larsen
Ung i bestyrelsen og klanleder
Præstehusene 73, 2620 Albertslund
Tlf.: 26 33 48 34
peter@skovgruppen.dk


Rasmus Windfeld-Hansen
Rasmus Windfeld-Hansen
Gruppeleder
22 94 01 56
rasmus-w@skovgruppen.dk


Øvrige ledere

Gruppeledere og øvrige lederfunktioner vises her

Kathrine Kristensen
Kathrine Kristensen
Gruppeleder og leder i bestyrelsen
Skyttehusene 30, 2620 Albertslund
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk


Rasmus Windfeld-Hansen
Rasmus Windfeld-Hansen
Gruppeleder
22 94 01 56
rasmus-w@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Medlemsansvarlig og mikroleder
61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


Mads Wermund Andreasen
Mads Wermund Andreasen
Webmaster og gruppeassistent
Tlf.: 20 86 10 90
mads@skovgruppen.dk


Torben
Torben Heikel Vinther
Webmaster og tropsassistent
Tlf.: 27 28 33 12
sopper@skovgruppen.dk


billede mangler
Gitte Aagaard
Gruppeassistent og butiksansvarlig
Tlf.: 22 83 64 12
gitte@skovgruppen.dk


Anne
Anne Windfeld-Hansen
Gruppeassistent
anne@skovgruppen.dk


Hanne Andersen
Hanne Andersen
Gruppeassistent
Tlf.: 22 31 45 31
hanne-a@skovgruppen.dk


gutter
Hans Gutter Ørsted
Gruppeassistent
Tlf.: 61 63 12 70
gutter@skovgruppen.dk


joachim
Joachim Adrian Mikkelsen
Gruppeassistent
Tlf.: 30 38 28 71
joachim@skovgruppen.dk


Tina Rasmussen
Tina Rasmussen
Gruppeassistent
Tlf.: 26 18 12 46
tina@skovgruppen.dk


Kasper Schapira
Kasper Schapira
Gruppeassistent og Juntamedlem
Tlf.: 51 90 43 27
kasper-s@skovgruppen.dk


 Michael Pedersen

Michael Pedersen
Gruppeassistent og Juntamedlem
Tlf.: 22 45 37 15
michael-p@skovgruppen.dk


Simon Kepp Nielsen
Simon Kepp Nielsen
Gruppeassistent og Juntamedlem
Tlf.: 30 52 77 07
simon@skovgruppen.dk


Ulrik Gammeltoft Jepsen
Ulrik Gammeltoft Jepsen
Gruppeassistent og Juntamedlem
Tlf.: 23 25 23 66
ulrik@skovgruppen.dk