Ledere og bestyrelsesmedlemmer

Forældrevalgte i bestyrelsen

Martin Everhøj
Martin Everhøj
Bestyrelsesformand
Skovskrænten 8A, 2620 Albertslund
Tlf.: 61 68 43 08
formand@skovgruppen.dk


nicolai
Nicolai Galamba
Kasserer
kasserer@skovgruppen.dk


Thomas Dreyer Sørensen
Thomas Dreyer Sørensen
Bestyrelsesmedlem og hytte-udlånsansvarlig
thomas@skovgruppen.dk


billede mangler
Mette Bloksgaard
Bestyrelsesmedlem


Ledere i bestyrelsen

Henning Bang Jensen
Henning Bang Jensen
Leder i bestyrelsen og minileder
Hasselhaven 3, 2620 Albertslund
Tlf.: 51 55 67 05
henning@skovgruppen.dk


Kathrine Kristensen
Kathrine Kristensen
Leder i bestyrelsen og gruppeleder
Hasselhaven 3, 2620 Albertslund
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk


Peter
Peter Friis
Leder i bestyrelsen og minilederassistent
Tlf.: 31 61 01 00
peter-f@skovgruppen.dk


Unge i bestyrelsen

Ea
Ea Kirstine Bloksgaard
Ung i bestyrelsen og klanleder
ea@skovgruppen.dk


Natasja Rugaard Vistrup
Natasja Rugaard Vistrup
Ung i bestyrelsen og gruppeassistent
Tlf.: 27 20 45 66
natasja@skovgruppen.dk


Rasmus Windfeld-Hansen
Rasmus Windfeld-Hansen
Ung i bestyrelsen og gruppeleder
Tlf.: 22 94 01 56
rasmus-w@skovgruppen.dk



Sie Henriksen
Ung i bestyrelsen og mikroassistent
Tlf.: 60 67 52 04
sie@skovgruppen.dk


Øvrige ledere

Mads Wermund Andreasen
Mads Wermund Andreasen
Webmaster og gruppeassistent
Tlf.: 20 86 10 90
mads@skovgruppen.dk


Torben
Torben Heikel Vinther
Webmaster og tropsassistent
Tlf.: 27 28 33 12
sopper@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Medlemsansvarlig og mikroleder
Tlf.: 61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


billede mangler
Anna-Louise R. Hansen
Gruppeassistent
anna@skovgruppen.dk


billede mangler
Gitte Aagaard
Gruppeassistent og butiksansvarlig
Tlf.: 22 83 64 12
gitte@skovgruppen.dk


Hanne Andersen
Hanne Andersen
Gruppeassistent
Tlf.: 22 31 45 31
hanne-a@skovgruppen.dk


gutter
Hans Gutter Ørsted
Gruppeassistent
Tlf.: 61 63 12 70
gutter@skovgruppen.dk


joachim
Joachim Adrian Mikkelsen
Gruppeassistent
Tlf.: 30 38 28 71
joachim@skovgruppen.dk


Kasper Schapira
Kasper Schapira
Gruppeassistent og Juntamedlem
Tlf.: 51 90 43 27
kasper-s@skovgruppen.dk


 Michael Pedersen
Michael Pedersen
Gruppeassistent og Juntamedlem
Tlf.: 22 45 37 15
michael-p@skovgruppen.dk


Simon Kepp Nielsen
Simon Kepp Nielsen
Gruppeassistent og Juntamedlem
Tlf.: 30 52 77 07
simon@skovgruppen.dk


Ulrik Gammeltoft Jepsen
Ulrik Gammeltoft Jepsen
Juniorassistent og Juntamedlem
Tlf.: 23 25 23 66
ulrik@skovgruppen.dk