Ledere og bestyrelsesmedlemmer

Forældrevalgte i bestyrelsen

billede mangler
Morten Larsen
Formand
formand@skovgruppen.dk


billede mangler
Martin Rytter
Kasserer
kasserer@skovgruppen.dk


billede mangler
Henrik Parsig
Revisor
henrik.parsig@skovgruppen.dk


billede mangler
Thomas Dreyer Sørensen
Bestyrelsesmedlem og hytte-udlånsansvarlig
thomas@skovgruppen.dk


billede mangler
Allan Offersen
Bestyrelsesmedlem
allan.offersen@skovgruppen.dk


billede mangler
Olga Soelberg
Bestyrelsesmedlem
olga.soelberg@skovgruppen.dk


Martin Everhøj
Martin Everhøj
Bestyrelsesmedlem
martin@skovgruppen.dk


Ledere i bestyrelsen

Henning Bang Jensen
Henning Bang Jensen
Minileder
Tlf.: 51 55 67 05
henning@skovgruppen.dk


billede mangler
Kathrine Kristensen
Gruppeleder og tropsleder
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Gruppeleder, medlemsansvarlig og mikroleder
Tlf.: 61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


Kasper Kure Olsen
Kasper Kure Olsen
Mikroleder
Tlf.: 53 12 35 66
kasper@skovgruppen.dk


Gruppeledere og gruppeassistenter

Kathrine Kristensen
Kathrine Kristensen
Gruppeleder og tropsleder
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Gruppeleder, medlemsansvarlig og mikroleder
Tlf.: 61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


gutter
Hans Gutter Ørsted
Gruppeassistent og juntamedlem



Birgit Birkbak
Gruppeassistent



Jakob Thaysen Rørbech
Gruppeassistent


billede mangler
Mads Wermund Andreasen
Webmaster og gruppeassistent
Tlf.: 20 86 10 90
mads@skovgruppen.dk