Skip to content

Ledere og bestyrelsesmedlemmer

Forældrevalgte i bestyrelsen

Martin Everhøj
Martin Everhøj
Bestyrelsesformand
Skovskrænten 8A, 2620 Albertslund
Tlf.: 61 68 43 08
formand@skovgruppen.dk


nicolai
Nicolai Galamba
Kasserer
kasserer@skovgruppen.dk


Thomas Dreyer Sørensen
Thomas Dreyer Sørensen
Bestyrelsesmedlem og hytte-udlånsansvarlig
thomas@skovgruppen.dk


billede mangler
Allan Offersen
Bestyrelsesmedlem


billede mangler
Marlene Esmann
Bestyrelsesmedlem


Ledere i bestyrelsen

Henning Bang Jensen
Henning Bang Jensen
Minileder
Tlf.: 51 55 67 05
henning@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Medlemsansvarlig, butiksansvarlig og mikroleder
Tlf.: 61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


Rasmus Windfeld-Hansen
Rasmus Windfeld-Hansen
Tlf.: 22 94 01 56
rasmus-w@skovgruppen.dk


Unge i bestyrelsen

Natasja Rugaard Vistrup
Natasja Rugaard Vistrup
Gruppeassistent
Tlf.: 27 20 45 66
natasja@skovgruppen.dk


billede mangler
Carl Emil Damsbo Frederiksen
Tropsspejder
carlemil@skovgruppen.dk


billede mangler
Oliver Stubban
Tropsspejder
oliver@skovgruppen.dk


Gruppeledere og gruppeassistenter

billede mangler
Kathrine Kristensen
Gruppeleder
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk


billede mangler
Helena Husher
Gruppeleder
Tlf.: 51 92 71 41
helena@skovgruppen.dk


 

billede mangler
Gitte Aagaard
Gruppeassistent
Tlf.: 22 83 64 12
gitte@skovgruppen.dk


Hanne Andersen
Hanne Andersen
Gruppeassistent
Tlf.: 22 31 45 31
hanne-a@skovgruppen.dk


gutter
Hans Gutter Ørsted
Gruppeassistent og juntamedlem
Tlf.: 61 63 12 70
gutter@skovgruppen.dk


 

Mads Wermund Andreasen
Mads Wermund Andreasen
Webmaster og gruppeassistent
Tlf.: 20 86 10 90
mads@skovgruppen.dk


Maria Svarre
Maria Svarre
Gruppeassistent
maria-s@skovgruppen.dk


 

Simon Kepp Nielsen
Simon Kepp Nielsen
Gruppeassistent og juntamedlem
Tlf.: 30 52 77 07
simon@skovgruppen.dk

 

 

Scroll To Top