Forældrevalgte i bestyrelsen


billede mangler
Morten Larsen
Formand
formand@skovgruppen.dk


billede mangler
Martin Rytter
Kasserer
kasserer@skovgruppen.dk


billede mangler
Henrik Parsig
Revisor
henrik.parsig@skovgruppen.dk


billede mangler
Thomas Dreyer Sørensen
Bestyrelsesmedlem og hytte-udlånsansvarlig
thomas@skovgruppen.dk


billede mangler
Allan Offersen
Bestyrelsesmedlem
allan.offersen@skovgruppen.dk


billede mangler
Kenneth Harsfort
Bestyrelsesmedlem
kenneth.harsfort@skovgruppen.dk


Martin Everhøj
Martin Everhøj
Bestyrelsesmedlem
martin@skovgruppen.dk


Ledere i bestyrelsen

Henning Bang Jensen
Henning Bang Jensen
Minileder
Tlf.: 51 55 67 05
henning@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Medlemsansvarlig og mikroleder
Tlf.: 61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


Unge i bestyrelsen

billede mangler
Oliver Stubban
Tropsspejder
oliver@skovgruppen.dk


Gruppeledere og gruppeassistenter

billede mangler
Kathrine Kristensen
Gruppeleder
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk


gutter
Hans Gutter Ørsted
Gruppeassistent og juntamedlem



Jakob Thaysen Rørbech
Gruppeassistent


billede mangler
Mads Wermund Andreasen
Webmaster og gruppeassistent
Tlf.: 20 86 10 90
mads@skovgruppen.dk


billede mangler
Simon Kepp Nielsen
Gruppeassistent og juntamedlem