Forældrevalgte i bestyrelsen


billede mangler
Morten Larsen
Formand
formand@skovgruppen.dk


billede mangler
Martin Rytter
Kasserer
kasserer@skovgruppen.dk


billede mangler
Henrik Parsig
Revisor
henrik.parsig@skovgruppen.dk


billede mangler
Thomas Dreyer Sørensen
Bestyrelsesmedlem og hytte-udlånsansvarlig
thomas@skovgruppen.dk


billede mangler
Allan Offersen
Bestyrelsesmedlem
allan.offersen@skovgruppen.dk


billede mangler
Kenneth Harsfort
Bestyrelsesmedlem
kenneth.harsfort@skovgruppen.dk


billede mangler
Marlene Esmann
Bestyrelsesmedlem
marlene.esmann@skovgruppen.dk


Martin Everhøj
Martin Everhøj
Bestyrelsesmedlem
martin@skovgruppen.dk


Ledere i bestyrelsen

Henning Bang Jensen
Henning Bang Jensen
Minileder
Tlf.: 51 55 67 05
henning@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Medlemsansvarlig og mikroleder
Tlf.: 61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


Unge i bestyrelsen

billede mangler
Carl Emil Damsbo Frederiksen
Tropsspejder
carlemil@skovgruppen.dk


billede mangler
Oliver Stubban
Tropsspejder
oliver@skovgruppen.dk


Gruppeledere og gruppeassistenter

billede mangler
Kathrine Kristensen
Gruppeleder
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk



Helena Husher
Gruppeleder
Tlf.: 51 92 71 41
helena@skovgruppen.dk


billede mangler
Gitte Aagaard
Gruppeassistent


Hanne Andersen
Hanne Andersen
Gruppeassistent


gutter
Hans Gutter Ørsted
Gruppeassistent og juntamedlem



Jacob Hostrup Henriksen
Gruppeassistent



Jakob Thaysen Rørbech
Gruppeassistent


billede mangler
Mads Wermund Andreasen
Webmaster og gruppeassistent
Tlf.: 20 86 10 90
mads@skovgruppen.dk



Natasja Rugaard Vistrup
Gruppeassistent


billede mangler
Simon Kepp Nielsen
Gruppeassistent og juntamedlem