Forældrevalgte i bestyrelsen

Martin Everhøj
Martin Everhøj
Bestyrelsesformand
Skovskrænten 8A, 2620 Albertslund
Tlf.: 61 68 43 08
formand@skovgruppen.dk


nicolai
Nicolai Galamba
Kasserer
kasserer@skovgruppen.dk


Thomas Dreyer Sørensen
Thomas Dreyer Sørensen
Bestyrelsesmedlem og hytte-udlånsansvarlig
thomas@skovgruppen.dk


billede mangler
Allan Offersen
Bestyrelsesmedlem


billede mangler
Marlene Esmann
Bestyrelsesmedlem


Ledere i bestyrelsen

Henning Bang Jensen
Henning Bang Jensen
Minileder
Tlf.: 51 55 67 05
henning@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Medlemsansvarlig, butiksansvarlig og mikroleder
Tlf.: 61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


Rasmus Windfeld-Hansen
Rasmus Windfeld-Hansen
Tlf.: 22 94 01 56
rasmus-w@skovgruppen.dk


Unge i bestyrelsen

billede mangler
Carl Emil Damsbo Frederiksen
Tropsspejder
carlemil@skovgruppen.dk


billede mangler
Oliver Stubban
Tropsspejder
oliver@skovgruppen.dk


Gruppeledere og gruppeassistenter

billede mangler
Kathrine Kristensen
Gruppeleder
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk



Helena Husher
Gruppeleder
Tlf.: 51 92 71 41
helena@skovgruppen.dk



Birgit Birkbak
Gruppeassistent


billede mangler
Gitte Aagaard
Gruppeassistent


Hanne Andersen
Hanne Andersen
Gruppeassistent


gutter
Hans Gutter Ørsted
Gruppeassistent og juntamedlem



Jacob Hostrup Henriksen
Gruppeassistent



Jakob Thaysen Rørbech
Gruppeassistent


Mads Wermund Andreasen
Mads Wermund Andreasen
Webmaster og gruppeassistent
Tlf.: 20 86 10 90
mads@skovgruppen.dk



Natasja Rugaard Vistrup
Gruppeassistent


billede mangler
Simon Kepp Nielsen
Gruppeassistent og juntamedlem