Ledere og bestyrelsesmedlemmer

Forældrevalgte i bestyrelsen

billede mangler
Morten Larsen
Formand
formand@skovgruppen.dk


billede mangler
Martin Rytter
Kasserer
kasserer@skovgruppen.dk


billede mangler
Henrik Parsig
Revisor
henrik.parsig@skovgruppen.dk


billede mangler
Thomas Dreyer Sørensen
Bestyrelsesmedlem og hytte-udlånsansvarlig
thomas@skovgruppen.dk


Martin Everhøj
Martin Everhøj
Bestyrelsesmedlem
martin@skovgruppen.dk


Ledere i bestyrelsen

Henning Bang Jensen
Henning Bang Jensen
Minileder
Tlf.: 51 55 67 05
henning@skovgruppen.dk


billede mangler
Kathrine Kristensen
Tropsleder
Tlf.: 28 92 25 77
kathrine@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Medlemsansvarlig og mikroleder
Tlf.: 61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


Kasper Kure Olsen
Kasper Kure Olsen
Mikroleder
Tlf.: 53 12 35 66
kasper@skovgruppen.dk


billede mangler
Olga Soelberg
Mikroleder og klanspejder
olga.soelberg@skovgruppen.dk


Gruppeledere og gruppeassistenter

billede mangler
Elias Zacho
Gruppeleder


billede mangler
Frederik Thulin
Gruppeleder
frederik@skovgruppen.dk


gutter
Hans Gutter Ørsted
Gruppeassistent og juntamedlem


Peter Friis
Peter Friis
Gruppeassistent


Simon Kepp Nielsen
Simon Kepp Nielsen
Gruppeassistent og juntamedlem