Ledere og bestyrelsesmedlemmer

Forældrevalgte i bestyrelsen

billede mangler
Morten Larsen
Formand
formand@skovgruppen.dk


billede mangler
Martin Rytter
Kasserer
kasserer@skovgruppen.dk


billede mangler
Henrik Parsig
Revisor
henrik.parsig@skovgruppen.dk


billede mangler
Thomas Dreyer Sørensen
Bestyrelsesmedlem og hytte-udlånsansvarlig
thomas@skovgruppen.dk


billede mangler
Kathrine Kristensen
Bestyrelsesmedlem og gruppeassistent
kathrine@skovgruppen.dk


Ledere i bestyrelsen

Henning Bang Jensen
Henning Bang Jensen
Minileder og juntamedlem
Tlf.: 51 55 67 05
henning@skovgruppen.dk


Mette Agner Clausen
Mette Agner Clausen
Mikroleder og medlemsansvarlig
Tlf.: 61 77 43 44
medlem@skovgruppen.dk


Kasper Kure Olsen
Kasper Kure Olsen
Mikroleder
Tlf.: 53 12 35 66
kasper@skovgruppen.dk


billede mangler
Olga Soelberg
Mikroleder og klanspejder
olga.soelberg@skovgruppen.dk


Gruppeledere og gruppeassistenter

billede mangler
Elias Zacho
Gruppeleder og klanspejder
elias.zacho@skovgruppen.dk


billede mangler
Frederik Thulin
Gruppeleder og klanspejder
frederik@skovgruppen.dk



Ulrik Gammeltoft Jepsen
Gruppeassistent



Kenneth Stubban
Gruppeassistent


Peter Friis
Peter Friis
Gruppeassistent og tropsleder


gutter
Hans Gutter Ørsted
Gruppeassistent og juntamedlem


Simon Kepp Nielsen
Simon Kepp Nielsen
Gruppeassistent og juntamedlem


billede mangler
Michael Pedersen
Juntamedlem